Житомирянка Єлістратова виграла Кубок Європи з триатлону-2015

29 Вересня 2015 07:36
1.zt.ua

1.zt.ua

Житомирська триатлоністка Юлія Єлістратова стала володаркою Кубку Європи-2015. А ще одна українка Інна Рижих посіла третє місце.

На фінальному етапі, який проходив у Сочі, Єлістратова виграла срібну нагороду і забезпечила собі перше місце в загальному заліку.

Житомирянка показала результат 01:59:35, вона була тільки десятою після плавання, але відіграла втрачені секунди по ходу велогонки, а біг починала вже першою.

Але в підсумку поступилася німкені Лізі Зибургег, яка подолала дистанцію за 01:59:04.

Тріатлон – той вид спорту, де невдача в одній дисципліні не завжди впливає на підсумковий результат.

Юлія Єлістратова лідирує в європейському рейтингу триатлеток з результатом 1469,0 очок.

Очоливши цьогорічний Європейський кубковий рейтинг у жінок, вона, таким чином, повторила успіх минулого року.

Рижих займає третє місце з показником 1116,9.

Джерело: 1.zt.ua