Керівники області ознайомилися з пропозиціями одного з банків Житомирщини

13 Серпня 2014 19:08
ruporzt.com.ua

ruporzt.com.ua

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський, голова обласної ради Віталій Француз та перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин взяли участь у зустрічі із керівництвом регіонального управління ПриватБанку в Житомирській області. Тема зустрічі – розвиток регіону за підтримки ПриватБанку, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Про основні пропозиції та програми для клієнтів розповідали генеральний заступник голови правління ПриватБанку Юрій Пікуш та директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку Павло Макарєєв. Банкіри ознайомили керівництво області з пріоритетними напрямками роботи та надали свої пропозиції щодо кредитування бізнесу на Житомирщині, виплат заробітної плати бюджетним працівникам та програм соціальних виплат.

За інформацією представників ПриватБанку, кожен другий житель нашої області є клієнтом їхнього банку. Така ж статистика спостерігається і по Україні. Свої депозитні вклади довірили банку 36% вкладників Житомирщини.

Керівники області висловили зацікавленість в окремих пропозиціях банку і зауважили, що будуть розглядати запропоновані програми.