Вірменська община допомагає військовослужбовцям

13 Серпня 2014 19:34
zt-rada.gov.ua

zt-rada.gov.ua

13 серпня 2014 року у прес-центрі міської ради відбулася зустріч, де  представники вірменської общини Житомирської області “Еребуні” передали кошти на лікування 4 поранених військовослужбовців, які виконували свої службові обов’язки під час проведення антитерористичної операції.
Заступник міського голови Олександр Бочковський подякував вірменам за підтримку військових та зауважив, що житомирська громада – єдина: «Не залежно від походження, від мови, якою спілкуємося, ми – єдині: у щасливу хвилину і у важкі часи».
Фінансову допомогу передали родичам військовослужбовців, які отримали поранення у зоні АТО.
Голова вірменської общини Грант Даян зазначив: «Вірменська громада вкотре вирішила зробити свій вклад і допомогти. Це чергове зібрання на підтримку українських військових. Ми – єдині, ми разом, ми пліч-о-пліч будемо стояти з сім’ями військових».
Також він поінформував, що громада «Еребуні» і надалі планує допомагати людям, які приймають участь в АТО, їх сім’ям, підтримувати дух єдності України.
Виконавчий Директор вірменської общини «Еребуні» В.Петросян  вважає військовослужбовців  95-ої аеромобільної  бригади   цвітом  української нації, елітою Збройних Сил України: «Природно, що ми не можемо залишатися осторонь. Ми зобов’язані допомагати їм, чим можемо, адже це все робиться за нас, за нашу спільну Батьківщину!».
Рідні поранених воїнів звернулися зі словами вдячності до вірменської громади: «Від імені родичів, кому надали допомогу, хочемо подякувати вам. Багатьох ця біда об’єднала, дуже багато відгуків, повідомлень з підтримкою нам приходить від житомирян та іноземців. Нашим хлопцям дуже важлива, звичайно, й фінансова допомога, але й моральна підтримка теж».