В Коростишеві на мистецькій акції збирали кошти на армію

18 Серпня 2014 15:46
1.zt.ua

1.zt.ua

Минулими вихідними жителі та гості міста Коростишева мали нагоду відвідати яскравий культурний захід – відкриття благодійно-мистецької акції «Мистецтво заради миру».

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

В усі часи мистецтво об’єднує людей навколо високих цінностей та ідеалів. Коростишівські автори вірять в те, що їхні роботи допоможуть повернути мир в нашу державу та зібрати кошти, які підтримають наших героїв-бійців на сході України. Усі відвідувачі виставки зможуть придбати картини, фотографії, вироби з дерева та вишивки, а отримані кошти будуть передані координаційному центру по наданню допомоги військовослужбовцям, що є структурним утворенням громадської ради при Коростишівській райдержадміністрації.

Свої роботи на виставці представили місцеві автори: художники Василь Бондарчук, Микола Оникійчук, Петро Карпюк, фотограф Олександр Чорний, майстер виробів із дерева Володимир Дерпач та вишивальниця Людмила Денисюк. Люди із задоволенням купують витвори мистецтва, адже вірять, що картина чи вишитий рушник стануть не лише вишуканим доповненням інтер’єру оселі, а й допоможуть врятувати чиєсь життя.

Завершилася акція «Мистецтво заради миру» концертом класичної музики в костелі Різдва Пресвятої Богородиці.

Всі, хто не побував на мистецько-культурній акції, можуть ознайомитися з експонатами виставки протягом 17 – 23 серпня з 17.30 до 20.00 год. у приміщенні Коростишівської райдержадміністрації.

Джерело: 1.zt.ua