Легкоатлет з Житомирської області Володимир Мицик привіз «золото» з чемпіонату України

14 Лютого 2015 13:46
zhitomir.info

На чемпіонаті України-2015 з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні, що відбувся в Сумах, житомирський спортсмен Володимир Мицик завоював золоту медаль.

Результати змагань опубліковані на сайті Федерації легкої атлетики Житомирської області.

Чемпіонат відбувся 6-7 лютого, Житомирську область представляли 22 спортсмена.

За підсумками змагань перемогу здобули:

1 місце – спортивна ходьба на 5000 метрів – Володимир Мицик (СДЮШОР, брати Чернови);

2 місце – біг на 2000 метрів з перешкодами – Наталія Трибель (СДЮШОР, Ледньова А.Є.);

3 місце – спортивна ходьба на 3000 метрів – Дар’я Хусаїнова (СДЮШОР, брати Чернови);

3 місце – стрибки у висоту – Олександр Баранніков (ДЮСШ Динамо, Лонський І.);

3 місце – біг на 60 м (забіг) – Магурчак Руслана (ДЮСШ, Нікітіни А.В.,Н.М.);

3 місце – біг на 60 м – Домбровська Василина (СДЮШОР, Денисова).

За кількістю очок (303) збірна Житомирської області посіла восьме місце. Перше, друге та третє місця у Київської, Харківської та Дніпропетровської областей.

Як повідомляє сайт Федерації легкої атлетики Сумської області, участь у чемпіонаті 6-7 лютого взяли 412 атлетів з усіх областей України та Києва, в тому числі титуловані. Змагання проходили у 15 видах програми серед жінок та чоловіків.

Наразі житомирські спортсмени продовжують боротьбу на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні у тих же Сумах, змагання триватимуть 3 дні і завершаться 14 лютого.

Легкоатлети змагатимуться за право потрапити на чемпіонат Європи у Празі (Чехія). Участь у чемпіонаті України в приміщенні візьмуть найсильніші атлети країни, переможці та призери Олімпійських ігор і чемпіонатів світу.

Як повідомляв Житомир.info, наші спортсмени завоювали три «золота» на чемпіонаті України зі спортивної ходьби у жовтні 2014 року.

Джерело: zhitomir.info