Як зміниться нова поліція (Інфографіка)

1 листопадаа 2015 10:53

7

Глава МВС Арсен Аваков детально описав структуру і функції територіальних органів Національної поліції – від невеликих населених пунктів до столиці, повідомляє прес-служба київської міліції.

За словами міністра внутрішніх справ України, зараз процес створення поліції увійшов в активну фазу практичного етапу. Зміни відбуваються щодня, а їх динаміка дуже висока.

Так, у великих містах буде передбачена окрема структура.

Ключовими елементами територіальних органів поліції на місцях (відділів, відділень) будуть поліцейські ділянки, через які в основному і здійснюватиметься безпосередня комунікація з суспільством і населенням.

“Замість карати і “кришувати” поліція буде – служити і захищати! Основна мета поліцейської роботи – забезпечення правопорядку і безпеки для людей в будь-якому місці України – від малого села до великого міста. Висока довіра людей до поліції – вторинна мета, дуже важлива, що забезпечує високу якість виконання головного завдання поліцейського”, – зазначив Арсен Аваков.

Тим часом, структура Національної поліції включає в себе Центральний офіс і Головні управління національної поліції в регіонах. Система місцевих органів поліції в структурі Головних управлінь.

Крім того, в якості способів досягнення довіри з боку суспільства до поліції Арсен Аваков назвав необхідність розвитку сервісних функцій поліції, підвищення ефективності у всіх сферах взаємовідносин з громадянами, досягнення високої мобільності та оснащеності поліцейських, а також оптимізації витрат, функціональної та штатної структури поліцейських сил.