У Житомирі з 1 січня будуть відмінені ліфтові картки

20 Грудня 2015 12:02

5

Відповідний документ прийнято на засіданні виконавчого комітету 16 грудня.  Систему ліфтових карток в місті буде скасовано протягом січня місяця 2016 року та встановлено вартість послуги  з технічного обслуговування ліфтів у розмірі: 0,44 грн за 1 кв. м.

Про це інформують на сайті міськради.

З 1 січня компанії, що обслуговують ліфти, працюватимуть місяць безкоштовно, за цей час мешканці зможуть використати раніше куплені картки, а сплачуватимуть за техобслуговування ліфтів лише з лютого 2016 року.

Відповідно до постанови Кабміну, при відміні ліфтових карток, оплата за технічне обслуговування ліфтів включається у квитанцію і нараховується за кв.м. незалежно від кількості осіб які проживають в квартирі та поверху. Це означає, що мешканці перших поверхів повинні були б сплачувати за техобслуговування ліфтом, коли ним не користуються.

«Ми розуміли таку несправедливість і чекали, поки на рівні Кабміну приймуть зміни до відповідної постанови по звільненню перших поверхів від сплати за технічне обслуговування ліфтів. І нарешті, в липні поточного року, це сталося. Також  рішенням виконавчого комітету міської ради ми відмінили оплату і для других поверхів, компенсуватимемо ліфтовим компаніям витрати з міського бюджету», – констатує мер Сергій Сухомлин.
Для певних категорій громадян оплата за технічне обслуговування ліфта буде розрахована відповідно до пільг та житлових субсидій, на які вони мають право.
Джерело: 1.zt.ua