Житомирянин Максим Костічев виграв чемпіонат Києва з легкої атлетики

7 Лютого 2016 14:51

3

Житомирянин Максим Костічев (ОШВСМ, тренер – Ледньова А.Є) виграв золото на чемпіонаті Києва з легкої атлетики в приміщенні, який стартував 4 січня.

Наш легкоатлет став кращим на дистанції 400 метрів з результатом 49.64. Всього дві десятих секунди програв лідеру інший житомирянин Роман Ярко (ОШВСМ, Нікітіни А.В.,Н.М.), який виграв срібло на цій же дистанції з результатом 49.81. Ще один житомирянин – Андрій Острогляд (ОШВСМ, тренер – Ледньова А.Є) фінішував на чотирьохсотметрівці з п’ятим результатом – 50.71. Вихованка житомирської СДЮСШОР з легкої атлетикти Наталія Трибель (тренер –  Ледньова А.Є.) виграла срібло в бігу на 2000 метрів з перешкодами.

Її результат – 7:25.35.  Ще одне срібло з бігу на 1500 метрів виграла донецька спортсменка Юлія Кутах, яка зараз тренується у Вінниці і ділить очки консолідованого заліку з Житомирщиною. Її результат – 4:30.79

Джерело: zt.20minut.ua