Шукаємо плюси та мінуси далеких подорожей

28 Вересня 2016 10:10
В Міжнародний день туризму розбираємось, чому подорожувати потрібно, а чому – не варто
 
Подорожі – найприємніший спосіб розвиватися, пізнавати нове і пізнавати в поїздках себе, знімати стрес, знаходити нові навички, знайомитися з новими людьми і культурами… Здається, що в пісеньці Бременських музикантів не дарма співалося “Ничего на свете лучше нету…”. Давай розберемося, які плюси туризму і які мінуси (якщо є такі).

Новини туризму

Краща причина для подорожі – сама подорож © instagram.com/expertvagabond/

Я хочу подорожувати: плюси


  • Знайомства з новими людьми

Подорож – найвірніший спосіб знайомства з новими людьми. Можна зустріти нових цікавих людей серед таких же туристів, як і ти, в хостелі, на ринку, на вулиці – та де завгодно. Місцеві люди в будь-якій країні зазвичай чуйні і можуть розповісти багато цікавого туристам. В їх же інтересах показати свою країну в кращому вигляді.

Новини туризму

Що дають подорожі: знайомства з новими людьми © instagram.com/expertvagabond/
  • Розвиток

Відвідування нових місць – відмінний спосіб розширити свій кругозір. Мандрівники – начитані і допитливі люди. Адже завжди цікаво знайомитися з новими культурами, традиціями, стравами і дізнаватися новий для себе менталітет.

Новини туризму

Що дають подорожі: розвиток © instagram.com/expertvagabond/
  • Нові враження

Мета кожної подорожі – пізнати щось нове, вибратися з рутини, освіжити свої емоції. Невідомі пам’ятки, нові види діяльності, які ти можеш досліджувати – все це впливає на твій внутрішній стан. Вирватися зі звичного побуту – значить подарувати собі велику кількість ендорфіну.

Новини туризму

Що дають подорожі: нові враження © instagram.com/expertvagabond/
  • Нові навички

Можливо, ще недавно ти не могла відкрити консерву, зате, подорожуючи, ти здобуваєш новий досвід. Сьогодні ти вже можеш розкласти намет, зварити смачний обід з трьох інгредієнтів і висловлюватися польською або турецькою мовою. Ще одна важлива якість, яка набувається під час подорожей – навик планування. Коли тобі потрібно багато встигнути за короткий проміжок часу – ти вчишся цінувати кожну секунду.

Новини туризму

Що дають подорожі: нові навички © instagram.com/expertvagabond/
  • Боротьба зі страхами

Якою би фобією ти не страждала: літати або контактувати з тваринами, боїшся ти висоти або глибини … Перебуваючи в новій для тебе атмосфері, в незвичному оточенні, набагато легше робити те, чого ти раніше боялася – стрибати з парашутом, плавати з дельфінами або зробити 3 авіапересадкі, щоб дістатися до якоїсь крайньої точки. Подорож – це ж нові емоції, хочеться встигнути якомога більше.

Новини туризму

Що дають подорожі: боротьба зі страхами © instagram.com/expertvagabond/
  • Спогади

Тобі завжди є, що пригадати. Як ти заблукала в маленькому селі Камбоджі або в якому захваті ти була при вигляді повітряних куль в Каппадокії, дикі тварини в Африці або Вечірка повного місяця в Таїланді. З тобою цікаво, ти тягнешся до таких само цікавих людей і прагнеш нових пригод.

Новини туризму

Що дають подорожі: спогади © instagram.com/expertvagabond/

Я хочу подорожувати: мінуси


Якщо чесно, я дуже намагалася знайти хоч найменші мінуси туризму, але не змогла. Ну які можуть бути недоліки подорожей, якщо ти отримуєш найважливіше – гармонію і щастя?

Якщо говорити про можливі інфекції, які ти можеш підхопити, наприклад, в якійсь річці Африки – то готуйся. Досвідчені мандрівники заздалегідь дізнаються, які потрібно зробити щеплення і які є загрози.

Що стосується грошей – розтрат на нові емоції не шкода, а з кожною новою поїздкою ти будеш краще розуміти, на чому можна заощадити.

Тому висновок один: подорожі – це суцільний плюс. Не намагайся шукати мінуси, а шукай квитки зі знижкою в нову локацію і отримуй нові враження.

Джерело: tochka.net