Що означають для майбутнього однакові цифри на годиннику?

4 листопадаа 2016 10:40

Годинники завжди мали славу магічного предмету, який може змінити долю людини. Їх не дарували, оскільки такий презент завжди уособлював розлуку. Можна було хіба продати їх за символічну плату, тоді негативний зміст губився. Не дивно, що випадіння однакових чисел тлумачиться людьми як певний знак. Давай розберемося, що означають однакові цифри на годиннику.

 Що означають однакові цифри на годиннику: версії і теорії

Коли ти помічаєш на табло електронного годинника або на моніторі комп’ютера однакові числа, то відразу ж думаєш про гарний знак. Версій, що пояснюють даний феномен, дуже багато. Нумерологи, наприклад, вважають, що випадіння однакових цифр на годиннику обіцяє швидкі зміни в житті, причому серйозні і вагомі. Залежно від того, яке число випаде, можна судити про бік життя, якого торкнуться зміни. Це може бути кар’єра, здоров’я, особисте життя, дружба або життя близьких людей.

Друга категорія людей почала помічати цей феномен після якоїсь важливої події у їхньому житті, неодмінно щасливої. Наприклад, успішна медитація, весілля, народження довгоочікуваної дитини, виграш у лотерею, зустріч із другою половинкою, закоханість. Час, коли ця подія відбулася, ввижається всюди, даруючи тобі приємні емоції. Ти підсвідомо дивишся на вимірювач часу і бачиш феномен.

Третя версія будується на теорії І.П. Павлова, що людина підвладна рефлексам. Коли ти звертаєш увагу на годинник і час, який він показує, то на наступний день тебе інтуїтивно тягне поглянути на циферблат у той же самий час.

Версія психологів така: людина концентрується на якомусь важливому завданні, а її організм підлаштовується, налаштовуючи біологічний годинник на певний час. Спрацьовує внутрішній будильник, ти дивишся на циферблат і виявляєш дивовижний збіг.

А як насправді? 

Які висновки можна зробити з усього цього, що означають однакові цифри на годиннику? В першу чергу запам’ятай, що все – в твоїй голові. І якщо ти будеш впевнена, що збіг цифр обіцяє тобі тільки гарне, то так і буде. Але якщо ти злякаєшся і неодмінно чекатимеш на біду, то рано чи пізно вона прийде. Тому не варто боятися і не варто налаштовуватися на погане. Адже що би не відбувалося з людиною – це для її блага. Просто ми інколи не помічаємо цього, оскільки не можемо зазирнути в далеке майбутнє. Удачі!

Джерело: tochka.net