Бердичів отримав спецномінацію в Всеукраїнській акції найкращих історичних міст

12 листопадаа 2016 15:32

В Київі відбулася церемонія нагородження переможців акції “7 чудес України: історичні міста та містечка”. Акція «7 чудес України: історичні міста та містечка» стартувала у березні 2016 року. 1 червня серед усіх заявок на участь від представників місцевих громад Оргкомітет відібрав 21 фіналіста, які протягом літа-осені мали можливість презентувати для журналістів та громадськості свої міста, щоб перемогти в акції.

Переможцями акції стали Диканька (Полтавська обл.),Бердянськ (Запорізька обл.),• Канів (Черкаська обл.), Біла Церква (Київська обл.), Хуст (Закарпатська обл.),Галич (Івано-Франківська обл.), Ніжин (Чернігівська обл.).

Також Оргкомітетом було визначено три міста, що мають значний туристичний потенціал. Це Бердичів, Жовква та Теребовля. Так що Бердичів зайняв в акції «7 чудес України» поважне 8 місце.

«Реально переможцями цієї акції є 10 міст, оскільки про усіх них в наступному році будуть відзняті фільми та виготовлена різноманітна поліграфічна продукція» , – зазначив голова Оргкомітету Микола Томенко.

Джерело: berdichev.biz