Як назвати хлопчика, який народився в грудні

24 листопадаа 2016 11:14

Ти чекаєш на появу синочка в першому зимовому місяці і вже списала цілий аркуш можливими варіантами? Наші поради допоможуть тобі з вибором імені, якщо ти ще не визначилася, як назвати хлопчика в грудні 2016 року.

Кожна мама хоче придумати для своєї дитини найкраще і найкрасивіше ім’я. А крім того, ім’я твого сина обов’язково має бути щасливим для нього, своєрідним оберегом, обраним на все життя.

Як можна назвати хлопчика, який народився в грудні? Багато батьків за старою доброю традицією називають дитину на честь святих, вірячи, що у малюка таким чином з’явиться свій ангел-хранитель. Крім того, отримавши ім’я, дитина також переймає і всі найкращі якості свого святого: його силу, мужність, доброту, справедливість, мудрість.

У старі часи і до наших днів батьки і священнослужителі вирішували, як можна назвати хлопчика або дівчинку, переглядаючи Святки. В цьому церковному календарі на кожен місяць вказані імена канонізованих святих. Імена хлопчиків і дівчаток підбираються на ім’я того святого, якого вшановували безпосередньо в день народження дитини або в найближчі до нього дати.

Але вирішуючи, як назвати хлопчика в 2016 році, не забувай про те, що чоловіче ім’я повинне гармонійно поєднуватися з прізвищем та по батькові, бути мужнім і водночас підходити малюкові за його зовнішністю і характером.


Найбільш підходящі імена хлопчиків, народжених у грудні:

Микола, Роман, Платон, Валентин, Овдій, Адріан, Григорій, Архип, Прокл, Олександр, Іларіон, Гнат, Іван, Семен, Денис, Дмитро, Прокопій, Климент, Костянтин, Леонід, Михайло, Філарет, Юрій, Інокентій, Петро, Тимофій, Яків, Ельдар, Гавриїл, Федір, Олексій, Анатолій, Микола, Макар, Опанас, Гурій, Ісаак, Йосип, Павло, Сава, Тадей, Антон, Кирило, Спиридон, Василь, Володимир, Митрофан, Марк, Корнилій, Аркадій, Трифон, Данило, Борис, Всеволод, Степан, Тимофій, Наум, Андрій, Орест, Модест, Євген, Омелян, Єгор, Ілля, Флор, Софрон.

Джерело: tochka.net