Українська Кіноакадемія: закінчується прийом заявок на членство і участь в конкурсі

15 Березня 2017 14:52

Термін подачі заявок в Українську Кіноакадемію закінчується 19 березня 2017 року. Приймаються заявки на участь в Українській Кіноакадемії і на участь в конкурсі Першої Національної кінопремії. Форми для заповнення представлені на офіційному сайті Української Кіноакадемії.

Прес-конференція з повідомленням про заснування Української Кіноакадемії і організації Української національної кінопремії “Золота Дзиґа” відбулася 20 лютого 2017 року.

Оргкомітет Української Кіноакадемії і Першої Національної Кінопремії

Оргкомітет Української Кіноакадемії і Першої Національної Кінопремії

На членство в Українській Кіноакадемії можуть претедовать діючі кінопрофесіонали: режисери, оператори, сценаристи, продюсери, актори, художники або діячі культури, які зробили серйозний внесок в розвиток українського кінематографа (дистриб’ютори, керівники міжнародних кінофестивалів, кінокритики).

Для участі в конкурсі Першої Національної кінопремії “Золота Дзиґа” приймаються українські фільми, прем’єри і прокат яких пройшли між 1 січнем і 31 груднем 2016 року. Українські стрічки будуть нагороджуватися в 13 номінаціях. Урочиста церемонія нагородження Першою Національною кінопремією відбудеться 20 квітня 2017 року у Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Джерело: tochka.net