Житомирські університети в консолідованому рейтингу ВНЗ України 2017 року

11 Липня 2017 15:19

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2017 року.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вітчизняних ВНЗ використані найбільш авторитетні серед експертів та  ЗМІ  національні та міжнародні рейтинги вишів України: “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Вебометрикс”, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця вузів за версією “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Вебометрикс”.

Підсумкова таблиця включає 299 вищих навчальних закладів. У консолідований рейтинг потрапили всі вищі навчальні заклади, що здійснюють підготовку бакалаврів та магістів і присутні хоча б у одному з перерахованих вище рейтингів.

Зокрема, найкращі результати у консолідованому рейтингу демонструє Житомирський державний технологічний університет – займає 74 місце із підсумковим балом 249. Крім цього, серед ТОП-10 університетів Північного регіону  ЖДТУ займає  ІІІ місце, а серед ВНЗ Житомира та області – І місце у рейтингу.

У Житомирського державного університету ім.І.Франка підсумковий бал – 271, а місце у загальному рейтингу – 83. Серед ВНЗ Північного регіону ЖДУ ім.І.Франка  – п’ятий, а серед житомирських – другий.

У консолідованому рейтингу Житомирський національний агроекологічний університет має підсумковий бал 406 і 141 місце у загальному рейтингу. У рейтингу вищих навчальних закладів Північного регіону ЖНАЕУ – шостий, а у рейтингу ВНЗ міста та області – третій.

Джерело: 1.zt.ua