У суботу жителі Черняхівщини зібралися на День меду

17 Серпня 2014 16:06
chernyakhiv.org.ua

chernyakhiv.org.ua

Із раннього  ранку на території Кооперативного ринку Черняхова  готувалися до проведення заходу: територію закрили для проїзду автомобілів, засипали запашними травами та виділили місця для торгівлі.

Про це повідомляє сайт Моя Черняхівщина.

Завітали на свято цього дня  голова райдержадміністрації Павло Дзюблик, заступник голови районної ради Олександр  Гибало, жителі селища, а також, звичайно, пасічники з усіх куточків району  зі своїм різним за кольором і складом, але незмінно цілющим та смачним медом.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся голова райдержадміністрації, який  вручив грамоти кращим бджолярам району. Також привітати  пасічників приїхали учасники гуртка юних бджолярів із Жадьківського ліцею інформаційних технологій разом зі своїм наставником і водночас священиком і депутатом районної ради отцем Іваном Бачуком, котрий і освятив того дня мед.

Ведучим на заході був заслужений працівник культури України, директор районного будинку кульури Василь Капустін. Безпосереднім організаором дійства виступило управління сільського господарства райдержадмінісрації на чолі з його начальником Петром Трохименком.

Зібраний під час ярмарку мед передали черняхівським волонтерам, а ті у свою чергу відправлять його нашим бійцям на передову.

На виставці-продажу жителям пропонували мед різних сортів, медові напої та продукти – віск, маточне молочко, пилок.

 І хоч дехто з черняхівців  просто прийшли подивитися на свято, але більша частина мала на меті  придбати чогось смачного й корисного. Вибирати їм було з чого — товар був різним як за сортом, так і за ціною.

Захід тривав  кілька годин, і за цей час кожен покупець зміг знайти собі підходящий  товар. А кожен пасічник зумів не просто продати людям мед, але й подарувати їм радість, ложка якої напевно що містилася у кожній з проданих банок.

 

Джерело: my-zhitomir.tv