Перший дзвоник пролунав у 1648-ми навчально-виховних закладах Житомирської області

1 Вересня 2014 13:52
zt-news.org.ua

zt-news.org.ua

Урочиста лінійка у цьому навчальному закладі розпочалася о 9 ранку 1 вересня. Багато учнів прийшли з національною символікою та національному вбранні, з яскравими осінніми квітами. Свято відкрилося Державним Гімном України та гімном гімназії.
Вітаючи дітей, вчителів і батьків, голова обласної ради зазначив: «23 гімназія по праву є одним із кращих навчальних закладів на освітянській ниві Житомирщини. Про це говорить і кількість випускників, які вступають до вищих навчальних закладів, й олімпіади, конкурси, в яких гімназисти посідають призові місця. А за цим – напружена праця і педагогічного колективу, і дітей, і батьків, і бабусів та дідусів».
Віталій Француз нагадав, що сьогодні не в усіх школах в Україні є можливість для проведення свята. «Я переконаний, що ми, дорослі, зробимо все для того, щоб Україна була єдиною, щоб був спокій і мир, щоб наші діти мали можливість спокійно навчатись на радість всім нам», – сказав голова обласної ради.
На свято у 23 гімназії також завітала в.о. Житомирського міського голови, секретар міської ради Любов Цимбалюк.
Перший дзвоник, який сигналізує початок нового начального року, сьогодні пролунав у 1648-ми навчально-виховних закладах Житомирської області.