У Житомирському державному технологічному університеті вручили студентські квитки

1 Вересня 2014 13:43
ruporzt.com.ua

ruporzt.com.ua

Участь в урочистому заході з цієї нагоди брали голова обласної ради Віталій Француз, в.о. Житомирського міського голови Любов Цимбалюк, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Олександр Пастовенський, повідомляє прес-служба мерії.

Очільники міста та області побажали студентам зарекомендувати себе за роки навчання, аби надалі сприяти розвитку України.

Традиційно ректор Житомирського державного технологічного університету Петро Мельничук під час урочистостей провів церемонію посівання студентам-першокурсникам на щастя, здоров’я та успішне навчання та побажав першокурсникам свого вишу стати в майбутньому успішними фахівцями: «695 студентів першого курсу розпочинають цього року навчатися у нашому університеті. Серед них – майбутні фахівці у галузі економіки та управління, інформаційно-комп’ютерних технологій, менеджери з туризму, механіки та екологи. Приймаючи їх до своїх лав, ми бажаємо їм стати успішними спеціалістами».

В завершення урочистостей з нагоди вручення студентських квитків, студенти вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні й полеглих учасників антитерористичної операції хвилиною мовчання та випустили у небо голубів.