У Житомирі пройшов тренінг для соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів

6 Вересня 2014 18:46
zt-rada.gov.ua

zt-rada.gov.ua

З метою підвищення рівня поінформованості, формування навиків роботи із дітьми груп ризику та дітей, схильних до ризикованої поведінки 04-05 вересня 2014 р. о 10.45 год. відбувся  тренінг для соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів з питань:
– «Розвиток епідемії ВІЛ в Україні та світі»
– «Особливості підліткового віку як фактор уразливості щодо інфікування ВІЛ»
– «Підлітки і молоді люди, які вживають наркотики ін’єкційним шляхом»
– «Профілактика вживання психоактивних речовин: стадії зміни поведінки і стратегія зменшення шкоди»
– «Попередження стигми та дискримінації щодо підлітків, які практикують ризиковану поведінку»
Організатор заходу: Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із управлінням освіти Житомирської міської ради та тренери з усієї України, які у 2013-14 роках завдяки спільним зусиллями Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні та Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» стали учасниками навчальних семінарів-тренінгів з питань профілактики ВІЛ та ризикованої поведінки серед підлітків груп ризику.
Вітаючи учасників тренінгу, директор Центру О.І.Юрченко вручила гостям подяки та інформаційно-просвітницькі буклети, розроблені спеціалістами Міського центру та зазначила: «Нам приємно, що сьогодні Житомир об’єднав молодих людей з Тернополя, Одеси, Донеччини, Києва, Львівщини, Житомира, не байдужих до сучасних суспільних проблем».
Отриманий досвід стане доброю запорукою в організації профілактичної роботи у дитячому та молодіжному оточенні.