Спортсмени з Новоград-Волинщини здобули 19 призових місць на турнірі з греко-римської боротьби

2 Грудня 2014 11:23

zt.20minut.ua

Обласний турнір із греко-римської боротьби, присвячений кращим борцям Житомирщини, що відбувся в обласному центрі, приніс команді з Новоград-Волинщини одразу 19 (!) призових місць.

У змаганнях взяли участь сім команд — із Житомира, Новограда-Волинського, Олевська, Андрушівки, Чуднова, Житомирського і Новоград-Волинського районів. Визначали кращих у двох вікових групах — серед спортсменів 2000-2001 та 2002-2003 років народження.

У старшій віковій групі переможцями стали Олександр Лаєвський (ЗОШ №5, вагова категорія 42 кг), Сергій Власюк (ЗОШ №6, 47 кг) та Богдан Хомеча (гімназія, 73 кг).

Другі місця посіли Дмитро Янковський (ЗОШ №6, 32 кг), Дмитро Молітвін (ЗОШ №2, 42 кг), Максим Люшненко (ЗОШ №6, 47 кг), Владислав Коломійчук (ЗОШ №6, 59 кг).

Третіми стали Костянтин Боровський (ЗОШ №2, 59 кг), Микола Стаховський (ЗОШ №2, 53 кг), Ілля Процюк (ЗОШ №6, 47 кг), Михайло Литвинчук (ЗОШ №6, 42 кг) і Андрій Скорик (ЗОШ №6, 42 кг).

Серед молодших переможно у своїх категоріях завершили турнір Вадим Гніте­цький (гімназія, 42 кг) та Андрій Гузик (ЗОШ №6, 47 кг).

Другі місця — у Іллі Нечая (ЗОШ №6, 26 кг), Владислава Нізовцева (гімназія, 35 кг) та Дмитра Мирончука (ЗОШ №6, 66 кг).

Бронзові призери: Юрій Чайкін (ЗОШ №7, 26 кг) та Максим Назарук (ЗОШ №6, 29 кг).

Церемонію нагородження проводив особисто президент Житомирської обласної федерації греко-римської боротьби Б.Л.Гелагаєв. Спортсмени, котрі здобули перші місця, отримали кубки, медалі та грамоти, а також грошову винагороду.

До змагань новоград-волинських спортсменів готував тренерський штаб у складі А.В.Назарчука, А.Г.Пукаса, Р.М.Савчука та І.Б.Савіна.

Джерело: 20 хвилин