Найбільше клопотань подано у Волинській (2815), Львівській (2575), Миколаївській (2119), Київській (2301), Житомирській (1781), Рівненській (1620), Вінницькій (1502), Закарпатській (1476), Чернігівській (1349) областях.
При цьому, від початку реалізації ініціативи про забезпечення військовослужбовців земельними ділянками у межах норм законодавства про безоплатну приватизацію органами Держземагентства та органами місцевого самоврядування вже надано дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення 13027 земельних ділянок загальною площею 7112,41 га.
Лише за останній тиждень територіальні органи Держземагентства та органи місцевої влади надали учасникам АТО дозволи щодо розроблення землевпорядної документації про відведення 1590 земельних ділянок різного цільового призначення.
Держземагентство України зазначає, що для забезпечення земельними ділянками військовослужбовців, які беруть або брали участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції, родичів громадян, які загинули під час подій на Майдані Незалежності, територіальні органи відомства приймають та опрацьовують заяви у стислі терміни. Якщо громадянин досі не скористався правом безоплатної приватизації земельної ділянки, він може звернутися з клопотанням до територіальних органів Держземагентства чи органів місцевого самоврядування.