Як правильно зібрати аптечку в подорож

1 Травня 2015 13:23

Вирушаючи на відпочинок на вихідні або у довгоочікувану відпустку, не забудьте взяти з собою найпотрібніші ліки. Турбота про своє здоров’я і самопочутті залежить тільки від нас. Тому важливо правильно укомплектувати аптечку в поїздку.
Звичайно, передбачити все неможливо, але базовий набір засобів, що можуть допомогти вам при різних ситуаціях, приблизно відомий.
Краще користуватися вже перевіреними вами засобами. Добре б порадитися з вашим сімейним лікарем, якщо такий є.

Найголовніше обов’язково візьміть ті препарати, які ви приймаєте завжди (якщо такі є). На всяк випадок краще брати їх з запасом.

1. У подорожі ми дуже багато їздимо на всіляких видах транспорту, тому незайвими будуть в аптечці кошти від заколисування. Розрахуйте їх кількість не тільки на переїзд туди / назад, але й на всілякі екскурсії, морські прогулянки. Навіть тих, кого ця проблема мало стосується, в незнайомому місці, на незнайомому вигляді транспортного засобу може заколисати.

2. Однією з причин нездужання є акліматизація. Переліт через кілька годинних поясів, різка зміна клімату, інша вода Ліки в дорогуі їжа – це стрес для нашого організму. У таких випадках незайвим будуть різні імуномодулюючі препарати, рослинного походження, які треба почати приймати заздалегідь. Найчастіше при різких змінах погоди або умов оточення загострюється герпес. Цей вірус дуже підступний, він може перебувати у вашому організмі ніяк себе не проявляючи, але в критичних ситуаціях завдасть удар. Тому протигерпесний препарати необхідні як ніколи.

3. Для того щоб з нашим шлунком було все гаразд потрібні кошти, які борються проти дисбактеріозу. Їх теж краще почати приймати заздалегідь, за кілька днів до поїздки. Їжа незнайома, спробувати хочеться все. От і виникають різні неприємні симптоми: здуття живота, нудота, газоутворення. Візьміть з собою ліки від цих проблем, які ви вживаєте звичайно в таких випадках. Іноді на відпочинку непомірність в їжі призводить до більш тяжких наслідків – отруєнь. Тому подбайте про препарати адсорбентах, протиблювотних, що очищають кишечник, протидіарейних.

4. Важливо взяти також протиалергічні засоби. Незнайомі рослини, їжа та інші фактори можуть викликати несподівану алергічну реакцію. Тільки візьміть препарати нового покоління без побічних ефектів сонливості, інакше ваш відпочинок буде не таким яскравим і незабутнім.

5. Звичайно, варто подбати і про протизастудних препаратах: від температури, кашлю, болю в горлі. Таке нездужання може затягнутися на кілька днів, тому і ліків, отже, потрібно взяти достатньо.

6. Різні знеболюючі препарати теж будуть незайвими. Головний, зубний та інші види болю не найкраща альтернатива відпочинку. Не забудьте якусь мазь або гель від ударів і розтягувань, а також засоби для зняття втоми і набряклості ніг. Якщо ваш відпочинок активний, а ви постійно ходите на екскурсії ці кошти вам дуже знадобляться.

Ліки для детей7. Не забудьте також перев’язувальні матеріали: бинти, вату, пластирі. І антисептики для зовнішнього застосування: зеленка, йод, перекис

thecity.com.ua

thecity.com.ua

9. Відпустка і відпочинок часто асоціюється у нас з пляжем, сонцем, морем. Тому обов’язкові сонцезахисні креми. Незайвими будуть і кошти від сонячних опіків та інших неприємних реакцій на сонці.

10. Візьміть з собою засоби проти комах і від їх укусів.

А тепер пропонуємо вам конкретний список ліків на http://www.ru.all.biz/formalin-bgg1004720. Ви можете скористатися ним, доповнивши і підпорядкувавши  під свої потреби. Даний список наведено для прикладу і ознайомлення, не носить рекламний характер. При застосуванні тих чи інших ліків обов’язково порадьтеся з лікарем.

Джерело: TheCity