«Кожна область має зробити свій посильний внесок у фортифікаційні роботи, якщо ми не хочемо зустрічати ворога на кордоні у своєму місті», – сказав Президент.
Оскільки це завдання надважливе, персональну відповідальність за темпи і якість робіт покладено на голів облдержадміністрацій.
«Усього планується звести близько 300 об’єктів, а найбільший опорний пункт буде охоплювати площу приблизно в 40 гектарів», – інформував Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
Завдання Житомирщини – побудувати 7 вогнево-опорних пунктів. Із них 6 – на передовій та 1 на житомирському полігоні. Об’єкт на полігоні здано та успішно випробувано у поставлені терміни.
«Область побудує й інші 6 об’єктів якісно та відповідно до термінів. Наші бригади змонтували вже всі залізо-бетоні споруди на першому та другому вогнево-опорних пунктах. Залишилося облаштувати деякі окопи та переходи. І зможемо починати зведення третьої фортифікації поблизу с. Гірське, Луганської області», – сказав голова облдержадміністрації Сергій Машковський. І ці вихідні керівник працював на будівництві фортифікаційних споруд.
Будівництво кожного опорного пункту у стислі терміни – це непростий процес. Проте бригади працюють у посиленому режимі, аби завершити все вчасно та якісно.