В Житомирі 9 квартир отримають сім’ї загиблих учасників АТО та інваліди війни

17 Грудня 2015 10:10

2

Такі рішення були прийняті 16 грудня, виконавчим комітетом Житомирської  міської ради.

«1.Затвердити список сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи  з числа військовослужбовців, які брали участь  у зазначеній операції  та перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті міської ради, яким надається житло відповідно до Порядку.

 2. Затвердити список сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та перебувають на квартирному обліку при Житомирському гарнізоні, яким надається житло відповідно до Порядку».

 «1.Затвердити список осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та/ або  у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок  та перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті міської ради, яким надається жила площа,  відповідно до Порядку », – йдеться у  документах.

Дані квартири закуплені на виконання чинного законодавства та будуть передані в комунальну власність  територіальної громади  міста Житомира на позачерговій сесії міської ради.  Після прийняття у комунальну власність згідно із затвердженими списками відділ по обліку та розподілу жилої площі міської ради видасть ордери на квартири новим власникам.