Масло шавлії – найкращий засіб щоб зберегти шкіру здоровою і молодою

10 Січня 2016 14:31
diagnoz.net.ua

diagnoz.net.ua

Сьогодні ароматерапією цікавиться практично будь-яка панночка, стурбована питаннями своєї краси та здоров’я. Жіночий журнал JustLady розкриє шанувальницям ароматерапії всі секрети чудодійного масла шавлії. Потрібно сказати, що масло шавлії – одне з найулюбленіших мільйонами жінок масел. І не дивно, адже воно відмінно підходить для догляду за шкірою обличчя, тілом, волоссям, також це масло можна використовувати як антибактеріальний і знезаражуючу засіб.

Вперше масло шавлії стало називатися «мускатним» в Німеччині, тому що його смак кілька нагадував німцям мускатне вино. Виділяють масло шавлії з верхньої частини рослини із сімейства ясноткових. Тільки уявіть, що для виготовлення 1 кг цієї олії йде приблизно 70 кг квітучої рослини – стає зрозуміло, що це дуже цінне масло. Журнал JustLady радить запам’ятати, що натуральне масло шавлії має бути прозорим безбарвним або світло-жовтим, з приємним горіхово-трав’яним запахом , який поєднує в собі аромати бергамоту, апельсина і амбри. Це масло використовується в ароматерапії набагато частіше лікарського шавлії саме завдяки такому прекрасному аромату.

Масло шавлії: застосування для психіки

Масло шавлії надає хорошу розслаблюючу дію, знімає нервову напругу, роздратування, нервозність, панічний стан. Журнал JustLady рекомендує вам саме це чудове ефірне масло, якщо ви відчуваєте себе напруженою, напруженою – після ефірного масла шавлії ви будете перебувати в піднесеному, розслабленому і радісному настрої, і будете дивитися на життя з позитивом. Спробуйте масло шавлії, застосування його корисно при стресах і депресіях, а також у тому випадку, якщо емоційне напруження викликано напруженістю м’язів. Ефірне масло шавлії стимулює розумову діяльність, пам’ять і концентрацію уваги.

Масло шавлії: застосування для здоров’я

Ефірне масло шавлії славиться своїми відмінними регенеруючі властивостями. Його рекомендується використовувати жінкам з жирною шкірою і розширеними порами, а також для лікування акне. Чудово допомагає це масло і при антицелюлітних програмах, при надмірному потовиділенні. Добре пом’якшує шкіру, допомагає при запаленнях. Його можна рекомендувати жінкам, які страждають болями і спазмами при менструації. Також масло шавлії добре допомагає при пологах: воно розслабляє, але разом з цим стимулює родову активність. При стоматиті, запаленні слизової порожнини рота, застуді, втрати голосу, ангіні, кашлі, астмі ефірне масло шавлії просто незамінне, адже їм можна полоскати горло – 2-3 краплі еф.м. на склянку води. Крім того, масло широко використовують для ароматизації і знезараження приміщень.

Жіночий журнал JustLady рекомендує кожній дівчині, що доглядає за собою, прикупити в свій арсенал різноманітних косметичних засобів c ефірною олією шавлії. Воно не тільки відновлює шкіру, зменшує її жирність і розширені пори, але і відмінно допомагає при лікуванні акне.

Чудово допомагає при целюліті – шкіра після масла стає більш гладкою і доглянутою. Допомагає запаленій шкірі, добре пом’якшує її, розгладжує зморшки. Взагалі ефірне масло шавлії – це кращий засіб для того, щоб зберегти шкіру здоровою і молодою. Не менш цінне масло і для волосся – жирне волосся з лупою після цього масла стануть виглядати набагато більш охайними, а лупа пройде. Масло зміцнює волосся, робить їх сильнішими, сприяє зростанню. JustLady поспішає розповісти вам і те, що ефірна олія шавлії – натуральний дезодорант, оскільки воно обмежує надмірне потовиділення.

Отже, ми з вами вже дізналися про те, скількома позитивними властивостями володіє це чудове масло. Тепер спробуємо використовувати цю олію на практиці. Але для початку кілька слів про зберігання та запобіжні заходи.

Як ми вже відзначали вище, масло шавлії мускатного сильно заспокоює і розслабляє, а тому його не рекомендується використовувати тим, хто збирається сісти за кермо. Також заборонено використовувати цю олію спільно з алкоголем, і, звичайно ж, допускати передозування. Важливо: масло шавлії мускатного заборонено застосовувати при вагітності, оскільки воно може викликати кровотечу! Також його можна використовувати при високому ступені гіпертонії. Зберігати в герметичній упаковці масло шавлії мускатного можна більше п’яти років. Сполучуваність: лаванда, бергамот, сандал, грейпфрут, кипарис, жасмин, ялівець, цитронелла, лайм, кедр, пеларгонія, герань, ладан.

Кілька хороших рецептів від JustLady:

Для волосся: на 30 мл бази 8 крапель еф. м. шавлії мускатного. При жирній шкірі голови і лупи втерти в коріння, при сухому волоссі – розподілити по всій довжині. Змити через годину.

Для підвищення пружності шкіри і уповільнення процесу старіння: 1-2 краплі еф.м. на 1 ч.л основи (жожоба, лісовий горіх, зародки пшениці, масло насіння чорної смородини). Нанести на очищену шкіру, через 30 хвилин промокнути серветкою.

Для жирної шкіри: 2 к. еф.м. на 1 ч.л. бази (лісовий горіх, виноградна кісточка).

Маска для відновлення шкіри: 2 ст.л бази + 2 к. еф.м. шавлії + 2 к. еф.м. лимона + 2 к. еф.м лаванди + 2 к. еф.м ромашки.

Маска для пом’якшення шкіри рук: 10 г бази + 2 к. еф.м. шавлії + 2 к. еф.м лаванди + 2 к. еф.м. лимона + 2 к. еф.м. магнолії.

Джерело: uwm.com.ua