Житомирські школярі змогли відчути себе журналістами

22 Лютого 2016 11:23
20 лютого у малій залі Житомирської облдержадміністрації відбувся тренувальний творчий конкурс для випускників загальноосвітніх шкіл області.

У тренувальному конкурсі взяли участь близько 60 учнів, які планують навчатись у Житомирському державному університеті ім. І. Франка за спеціальністю «Журналістика».

Подібний вступний конкурс відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України є додатковим іспитом для майбутніх журналістів та проводитиметься вперше в цьому році. Саме тому кафедра видавничої справи, редагування, основ журналістики та філології ЖДУ ім. І. Франка виступила ініціатором проведення тренувального конкурсу для одинадцятикласників.

Управління освіти та науки ОДА разом з управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА надали організаційну підтримку у проведенні конкурсу.

Основне завдання творчого конкурсу полягало в тому, що учні повинні були відтворити інтерв’ю у довільній жанровій формі, передавши основний зміст та використавши максимальну кількість фактів з розповіді інтерв’юера.

У головній ролі виступив Володимир Костів, командир розвідувального взводу 90-го окремого аеромобільного батальйону, учасник АТО, кіборг, який пробув у полоні ворога 77 днів. Його історія – непроста, емоційна, сповнена страждань та неймовірних випробувань. Це відчули на собі і випускники, і викладачі, і організатори конкурсу.

Діти мали одну годину для того, аби обробити інформацію, визначити жанр, написати матеріал та придумати цікавий заголовок.

Викладачі та організатори тренування під час перевірки оцінювали роботи учнів за такими критеріями: точність та повнота відтворення фактів, логічність та грамотність у викладенні тексту, заголовок.

Найкращі матеріали учасників творчого конкурсу будуть оприлюдненні на офіційному сайті облдержадміністрації.

Майбутні абітурієнти відчули себе журналістами
Майбутні абітурієнти відчули себе журналістами
Майбутні абітурієнти відчули себе журналістами
Майбутні абітурієнти відчули себе журналістами