Житомирянка Анастасія Шевчук виграла чемпіонат України з дзюдо

26 Березня 2016 11:44

110

Житомирянка, динамівка Анастасія Шевчук виграла чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок віком до 21 року, який з 22 по 24 березня 2016 року відбувся в м. Києві. Анастасія стала чемпіонкою у ваговій категорії до 78 кг.. Ще одна динамівська спортсменка Лідія Ващенко у ваговій категорії до 52 кг. мінімально поступилася в поєдинку за бронзу та в підсумку стала п’ятою. Підготували спортсменок тренери Дмитренко С.Г., Соколовська А.А.

Вихованка житомирської ДЮСШ №2 Хом’як Катерина стала бронзовою призеркою у ваговій категорії до 70 кг. (Тренер Голуб В.Ю.).

Загалом збірна Житомирської області посіла почесне 6 місце серед 24 регіонів України.

Змагання зібрали більше 400 учасників та стали І етапом відбору  до Чемпіонату Європи, який відбудеться у вересні в м. Малага (Іспанія).