Як створити вдома приємну атмосферу. Поради

22 листопадаа 2016 14:03

Приємний запах вдома, як приємна аура, повільно і непомітно піднімає настрій, викликає прихильність до себе, створює затишок і спонукає всю сім’ю прагнути скоріше додому. І навпаки, затхле, сире, несвіже повітря в квартирі в кілька разів знижує і тонус, і враження про тебе як про господарку.

Фактично, все просто. Приємний запах в будинку залежить не стільки від частоти прибирань, скільки від того, що в ньому не смітять. Не винесене вчасно відро зі сміттям, накопичений в раковині посуд, завалявся в холодильнику пакет, кіт напустував або забуте вологе взуття в передпокої – ось і з’являється причина боротися з моторошними “ароматами”, а також шукати відповіді на питання, як зробити приємний запах в будинку.

Інколи достатньо лише прибрати смердюче джерело, і домашня атмосфера знову запахне затишком. Але бувають випадки, коли причини неприємних запахів ховаються так, що їх непросто й виявити. Проте доведеться, якщо ти бажаєш досягти приємного запаху вдома.


Що робити, якщо причина неприємного запаху в квартирі – домашні вихованці:

 • Килимове покриття можна почистити, використовуючи соду, яка має властивість вбирати неприємні запахи. Посип килим содою, а через 15-20 хвилин пропилосось кімнату.
 • Мокра пляма від свіжої сечі легше вбереться в газету і паперові рушники. Потім промий брудне місце водою і знову промокни серветками.
 • Також тобі допоможуть спеціальні засоби для чищення килимів, засоби для виведення плям або нейтралізатор запаху тварин.

Як позбутися неприємного запаху в будинку через каналізацію:

 • Характерний запах від каналізації можна порівняти з тухлим яйцем.
 • Щоб упевнитися в тому, що причиною неприємних ароматів у будинку стали саме ці проблеми, налий чайну ложку олії м’яти перцевої у каналізаційну трубу. Так ти і запаху позбудешся, і зможеш визначити, де виникла проблема.
 • Пусти в каналізацію гарячу воду. Якщо запах м’яти буде відчутний в іншій частині будинку, значить, шукай витік в трубі саме там. Можливо, доведеться викликати сантехніка.

Неприємний запах у квартирі з’явився через сигаретний дим

 • Розстав невеликі ємності з оцтом по всій квартирі, щоб позбутися запаху сигаретного диму. Оцет добре нейтралізує запахи, так що нехай стоїть до повного зникнення сигаретного запаху.
 • Протри меблі та підлогу розведеною оцтовою сумішшю з розрахунку 1 частина оцту і 5 частин води.
 • Добре винести меблі і речі для провітрювання, а також провітрити саму квартиру.

Крім боротьби з джерелами сумнівних ароматів ти можеш створити приємний запах вдома власноруч

 • Тобі допоможуть різноманітні ароматизовані засоби, вибір яких радує своїм різноманіттям: свічки, аромалампи з натуральними оліями, ароматичні палички, освіжувачі повітря, ароматичні дифузори і навіть звичайні палички кориці.
 • Якщо потрібно швидко зробити приємний запах вдома, ти можеш приготувати що-небудь ароматне, наприклад, спекти імбирне печиво. Тільки стеж, щоб твоя випічка не підгоріла, інакше доведеться позбавлятися від нового запаху, тепер уже горілого.
 • Також досягти приємного запаху в квартирі можна, заваривши ароматні трави, спеції, прянощі або чай.
Джерело: tochka.net