Поради мандрівникам: 10 речей, яких краще не робити в літаку

16 Лютого 2017 10:59

Дізнайся, де в літаку знаходиться найбільша кількість бактерій і чому краще не замовляти каву

Поради мандрівникам: 10 речей, які краще не робити в літаку
Поради мандрівникам: 10 речей, які краще не робити в літаку © kouhavacilik, instagram.com

Здавалося б, найважливіше під час польоту – впоратися з аерофобією, страхом літати. Однак є ще кілька правил, яких бажано дотримуватися під час перебування в літаку. Можливо, вони тобі знадобляться і зроблять твої перельоти трохи комфортнішими.

  • Не відмовляйся від води. Наскільки відомо, повітря на борту дуже сухе. Оскільки з кожним видихом тіло має властивість втрачати вологу, навіть часте дихання може призвести до зневоднення організму. Тому запасайся водою і балуй нею організм.
  • Не налягай на літакову їжу. Деякі люди просто-напросто від нудьги переїдають в літаку. Сухе повітря і низький тиск знижують смакові відчуття на 15-30%, тому все здається несолоним і несолодким. Шум двигунів теж здатний знижувати смакові відчуття, як будь-які відволікаючі шуми. Деякі авіакомпанії саме з цієї причини пересолюють їжу, що вже шкідливо. Тому постарайся підкріпитися до літака.
  • Не спи в той час, коли в місці, куди ти летиш − день. В такому випадку тобі буде важко адаптуватися до зміни часового поясу. Переводь годинник відразу, як тільки опиняєшся в літаку, і “живи” вже за ним: намагайся заснути тоді, коли за ним настає ніч.
  • Не замовляй газовані напої. Газ в організмі під впливом перепадів тиску може розширитися на 25%, і тоді ти будеш відчувати себе повітряною кулькою.
  • Не спи весь час від зльоту до посадки. Коли літак набирає висоту або знижується, перепад тиску навколо тебе відбувається швидше, ніж перепад тиску повітря у твоїх вухах. Якщо ти літала раніше, то знаєш, що це неприємне відчуття. Щоб зрівняти тиск, можна жувати жуйку, рівно дихати або смоктати льодяник. Намагайся не спати, інакше не зможеш прийняти необхідних заходів, а це загрожує запамороченнями, невеликим зниженням слуху і носовими кровотечами.
Джерело: tochka.net