Цікаві місця України: куди поїхати в березні

16 Лютого 2017 10:54

Дізнайся, в які цікаві місця України можна поїхати, коли потеплішає

Все підрядЦікаві місця України: куди поїхати в березні © depositphotos.com

  • Долина Нарцисів, Хуст, Закарпатська область

Цікаві місця України: куди поїхати в березні

Долина Нарциссов, Хуст, Закарпатская область © saga.ua

Це справжнє природне диво, яке відвідують щорічно близько 10 тисяч чоловік. Ціле поле, повністю покрите прекрасними білими квітами – воістину чудове видовище, гідне того, щоб хоч раз в житті побачити його на власні очі (а потім ще і ще!). Для цього потрібно вирушити в Хуст Закарпатської області. Крім прекрасної Долини Нарцисів тут є ще і страусина ферма, де теж можна розважитися.

  • Озеро Світязь, Волинська область

Цікаві місця України: куди поїхати в березні

Озеро Свитязь, Волынская область © imgtube.ru

Найкрасивіша водойма України. Більш того, найбільша, глибока і чиста. В озері Світязь настільки прозора вода, що все видно як крізь скло аж до глибини 3 метрів. Також на Світязі в вітряну погоду можна спостерігати величезні для озера хвилі – до півтора метрів, тому воно трохи нагадує невелике море. Вода навесні все ж занадто холодна, щоб купатися, проте туристи все одно приїжджають не за цим, а щоб помилуватися красивими пейзажами. Розважитися тут можна катанням на яхті, романтичними прогулянками на човні, риболовлею, прогулянкою по парку “Шацькі озера”.

Цікаві місця України: куди поїхати в березні

Рафтинг на Верховине, Ивано-Франковская область © drive-karpaty.com.ua

Якщо ти любителька екстриму, варто вирушити навесні на Верховину, в Карпати. Саме навесні тут можна відчути всю міць гірських річок і зайнятися рафтингом. Неймовірний заряд адреналіну тобі гарантований. Знаходиться Верховина в Івано-Франківській області. Там же можна відвідати і школу рафтингу, де тебе навчать всьому необхідному, якщо раніше ти не займалася цим видом спорту.

  • Алея сакур, Ужгород

Цікаві місця України: куди поїхати в березні

Аллея сакур, Ужгород © rozariy.com

Якщо ти фанатка культури Японії, красивих рослин або просто всього незвичайного, тобі буде цікаво помилуватися цвітінням сакур. Дивно, але мало хто знає, що для цього зовсім не обов’язково мчати в Японію, оскільки в Ужгороді є алея цих прекрасних дерев. Вважається, що той факт, що вони прижилися де-небудь, крім Японії – справжнє диво.

  • Свято ковалів, Івано-Франківськ

Цікаві місця України: куди поїхати в березні

Праздник кузнецов, Ивано-Франковск © donpress.com

Трохи незвична розвага – свято ковалів в місті Івано-Франківську. Ти на власні очі зможеш побачити справжніх мужніх ковалів за роботою, а також подивитися на твори ковальського мистецтва. Те, як звичайні шматки заліза після взаємодії з вогнем в руках майстра перетворюються на справжні шедеври – свого роду диво.

Джерело: tochka.net