“Безвіз” не чекаємо, а просто подорожуємо

21 Лютого 2017 11:41

Україна і Сент-Кітс і Невіс підписали угоду про скасування візових вимог. Тому ти можеш відправитися в ще одну країну, куди не потрібна віза. Давай дізнаємося про Сент-Кітс і Невіс більше?

Христофор Колумб вперше прибув на Сент-Кітс в 1493 році, але європейці довго не колонізували ці землі. Тільки з 1623 англійці почали освоювати відкриті іспанцями острова. Стратегічне розташування і цукор призвели до їх швидкого розвитку. Дивовижної краси природа, багато сонця, теплі води Карибського моря і білосніжні пляжі роблять Сент-Кітс і Невіс одним з найкращих туристичних напрямків у Карибському басейні.

Сент-Кітс і Невіс

Сент-Кітс і Невіс © instagram.com

Сент-Кітс і Невіс – найменша країна в Західній півкулі. Держава розташована на островах вулканічного походження Сент-Кітс і Невіс і відноситься до Малих Антільських островів Карибського басейну.

Найспекотніші місяці тут – з червня по жовтень. Дощового сезону як такого немає і вологість низька і дуже комфортна для європейців. Обидва острова оточені кораловими рифами, а між ними і берегом тягнеться мілководна смуга лагун.

Сент-Кітс і Невіс

Сент-Кітс і Невіс © instagram.com

Готелі та ресторани додають до рахунків урядовий податок (7%) і надбавку на оплату послуг (10%), а на Невіс – ще і готельний податок (8%), що в результаті часто піднімає заявлені ціни на 17-20%. У більшості готелів усі додаткові виплати вже включені в рахунок, в ресторанах персонал зазвичай очікує чайових в розмірі 10-15% (якщо це не обумовлено в рахунку).

Жителі цих островів мають великі музичні і танцювальні здібності. Найпопулярніші місцеві свята – карнавали, яких там дуже багато. У січні проходить Великий Новорічний парад і Національний Карнавал Las Lap, в березні – гри Carifta, в червні – Музичний фестиваль St Kitts, в липні – Culturama (Невіс), у вересні – фестиваль Capisterre, а в грудні – Різдвяні свята.

Сент-Кітс і Невіс

Сент-Кітс і Невіс © instagram.com

Основні продукти харчування – рис, риба і морепродукти (особливо креветки і омари). М’ясні страви найчастіше готують з м’яса кіз. Дуже багато фруктів, особливо манго, папайя і бананів. Типові місцеві страви – тушковане м’ясо кози в томатному соусі (з плодами хлібного дерева і папайей), “pelau” (рагу з м’ясом курки, солоної або сушеної тріскою і овочами, подається з рисом і горохом), а також “roti” (коржі з овочами, каррі і м’ясом або креветками).

Сент-Кітс і Невіс

Сент-Кітс і Невіс © instagram.com

Рекомендується остерігатися кишенькових злодіїв, що часто промишляють в аеропортах, в портах, в громадських закладах і в місцях великого скупчення народу. Слід уникати відвідування ізольованих областей в поодинці, а також бродити по берегах після настання темряви.

У країні функціонують два аеропорти – міжнародний аеропорт Robert Bradshaw International на острові Сент-Кітс і міжнародний аеропорт Newcastle на острові Невіс.

Джерело: tochka.net