Куди поїхати 8 Березня: 5 мальовничих куточків України

3 Березня 2017 12:32

Якщо не знаєш, куди поїхати 8 березня, ми порадимо тобі 5 локацій для святкування в Україні:

Відпочинок влітку 2016 в найкрасивіших місцях України
Куди поїхати 8 березня: 5 мальовничих куточків України © instagram.com/iushakov/

8 березня – день вихідний, і у тебе є можливість вирватися в чергову подорож. Куди поїхати в це свято, що подивитися і сфотографувати в Instagram і від яких природних пам’яток отримати задоволення – читай в нашій статті.

  • Куди поїхати 8 березня: Софіївський парк, Умань

Знаменитий Софіївський парк заснований парк у 1796 році багатим польським магнатом Станіславом Щенсним Потоцьким на честь дружини красуні-гречанки Софії, і був подарований їй в день її іменин в травні 1802 року. Ідея створення парку в романтичному стилі з використанням римської і грецької міфології належала самій Софії. Тут дуже красиво круглий рік, а з приходом весни – особливо.

  • Куди поїхати 8 березня: Асканія-Нова, Херсонська область, Черкаська область

Якщо ти ще не була в Асканії-Нові, найстарішому біосферному заповіднику, який знаходиться в Херсонській області, ти багато втратила. Це найбільший заповідний степ Європи. Біологічне різноманіття тут налічує понад 500 видів рослин і більше 3000 видів тварин. 69 видів з них занесені до Червоної книги. Посеред степу ти можеш побачити африканських зебр, американських бізонів, шотландських поні, оленів і лам. Хіба заради такого видовища (і таких крутих фоток в Instagram) лінь змотатися в Херсонську область?

  • Куди поїхати 8 березня: Мигія, Миколаївська область

Село Мигія називають “маленькою Швейцарією” за схожі пейзажі і природу. Тут дійсно неймовірно красиво – настільки, що неможливо повірити, що природа навколо тебе не відфотошоплена. Якщо ти любиш відпочинок в наметах, відпочинок на природі, активний відпочинок, сплави на байдарках – варто відправитися в Мігію. Рафтинг, водний слалом на каяках, байдарки і катамарани – тут є всі ці види водних розваг і активного відпочинку. Є тут і радоновое озеро – в нього зі скель різної висоти стрибають туристи.

  • Куди поїхати 8 березня: Вилкове, Одеська область

Маленьке місто Вилкове розташувалося в 300 км від Одеси. Його особливість полягає в тому, що це місто на воді. Замість звичних вуличок і тротуарів тут знаходяться канали шириною в пару метрів, по яких місцеві плавають на українських “гондолах”. Канали мають свої назви, як звичайні вулиці. Можна офіційно замовити екскурсію по Вилково або домовитися з приватниками. Якщо потрапите на бувалого провідника-екскурсовода – він покаже непримітні чужому оку, але справжні пам’ятки міста.

  • Куди поїхати 8 березня: Буцький каньйон, Буки, Черкаська область

Буки – це селище міського типу в Черкаській області. Істориками воно зафіксоване ще в 1515 році. Тисячі років води місцевої річки Гірський Тікич розмивали граніти протерозойської ери, поки не утворили мальовничий каньйон з крутими схилами. На початку каньйону знаходиться старий млин XIX століття. Сьогодні можна тільки уявляти, як він працював багато років тому, оскільки зараз на його місці – руїни. Відомий Буцький каньйон і водоспадом Вир. Ти повинна побачити це на власні очі. Краса навколишньої місцевості вражає.

 

Джерело: tochka.net