Травневі свята 2017 в Україні: як відпочиваємо

15 Березня 2017 14:36

Травневі свята 2017 обов’язково варто розпланувати заздалегідь, бо коли вони раптом “несподівано” нагрянуть, вже складно буде вирішувати, на що їх витратити.

Ця інформація допоможе тобі заздалегідь продумати і вирішити, як витратити довгоочікувані вихідні дні в травні – на приємні хлопи і сімейні справи, роботи по будинку і ділянці, поїздки та подорожі або ж просте весняне байдикування під чудовою назвою відпочинок.


Чи скасували травневі свята в Україні?

Останнім часом в інтернеті йде бурхливе обговорення новини, що травневі свята 2017 в Україні скасували за аналогією з 8 Березня. Згідно із законопроектом, запропонованим Українським інститутом пам’яті, з метою декомунізації має відбутися скасування травневих свят в Україні.

Тож поспішай насолодитися повноцінними і поки ще офіційними вихідними днями в травні, адже цілком імовірно, що цьогоріч ми відзначатимемо їх востаннє. Хоча офіційних повідомлень про скасування травневих свят в Україні поки що немає.

Календар робочих і вихідних днів у травні 2017 року

Травневі свята 2017

Травневі свята 2017 © Інна Малиш, tochka.net

Виходячи з календаря, в травні буде 11 вихідних і святкових днів і всього 20 робочих днів.

1 травня, пн – День міжнародної солідарності трудящих,

2 травня, вт – День міжнародної солідарності трудящих,

8 травня, пн – перенесений вихідний з суботи 13 травня,

9 травня, вт – День Перемоги,

6, 7, 14, 20, 21, 27, 28 травня – вихідні сб і нд.


Травень – один із найбагатших місяців у році за кількістю свят. У травні ми традиційно відзначаємо три офіційних святкових дні. При цьому в 2017 році два тижні поспіль українці отримають по 4 вихідних дня з суботи по вівторок включно.

Отже, вихідні на травневі свята випадають таким чином:

Понеділок і вівторок, 1 і 2 травня 2017 року – День міжнародної солідарності трудящих. До них вдало приєднуються квітневі субота і неділя, 29-те і 30-те числа, утворюючи цілих чотири безперервних вихідних.

Вівторок, 9 травня 2017 року – День Перемоги. Крім того, понеділок, 8 травня, також зробили офіційним вихідним днем, а відпрацювати його доведеться наступної суботи, 13 травня. Разом із 6 і 7 травня, що передують цим святам – також виходить чотири суцільних вихідних дня.

Саме час замислитися, а чи не організувати собі на роботі відгули на три дні з 3 по 5 травня, щоб замахнутися та розвернутися на цілих 11 днів повноцінного відпочинку на травневі свята? Тоді можна спланувати цікаві і захоплюючі тури на травневі свята 2017, куди-небудь подалі, ніж дачна ділянка або сусідній парк.

Джерело: tochka.net