Одинадцятирічна фігуристка з Житомира здобула “срібло” в Мінську

24 Квітня 2017 12:52

У Мінську 22-23 квітня відбулись міжнародні змагання з фігурного катання на ковзанах – Відкритий кубок МКСК “Мінськ-арена” з фігурного катання, де Житомирщину представляла фігуристка Вероніка Остапенко.

11-річна спортсменка зайняла друге місце.

У змаганнях взяли участь біля 300 учасників з різних куточків світу. Від України участь у змаганнях брали спортсмени з Кропивницького, Одеси та Житомира.

Честь нашого міста захищала  Вероніка Остапенко.

“Я вже вдруге беру участь в цих змаганнях, минулого року я завоювала перше місце. В цьому році конкуренція була більш жорсткою – в моїй категорії виступало 9 спортсменів, – каже Вероніка. – Мені дуже сподобався рівень проведення змагань минулого року, тому ми з мамою вирішили знову поїхати до Мінська. Мінськ-арена має льодовий майданчик неймовірної краси, про такий ми можемо тільки мріяти”.

Керівник Житомирського обласного відділення Української федерації фігурного катання на ковзанах Кропачова Олена зазначає: “Найбільший біль нашої команди – це відсутність повноцінної льодової арени, де діти могли б тренуватись в спортивному режимі. Деякі з них займаються вже по 5-6 років і щороку привозимо зі змагань медалі і кубки за призові місця. Хоч тренувальний сезон у нас всього 4 місяці. Прикро, бо за відсутності льодового майданчика ми не можемо повноцінно розвивати цей спорт, а дітки в нас дуже талановиті!”

Джерело: 1.zt.ua