Пляж і алкоголь: чому вони не дружать

3 Липня 2017 15:57

Влітку людей тягне на пляж купатися і загоряти, що не дивно. Ти припасла з собою пляжну парасольку, покривало, крем від і для засмаги, закуски і напої. Якщо у твоїх планах брати з собою на пляж або купувати алкоголь, то ця стаття для тебе.


Лікарі рекомендують на пляжі не пити. Чому?


  • Від спиртних напоїв ти можеш втратити контроль над собою.

Особливо це стосується людей, які відпочивають на пляжі з маленькими дітьми. За малюками потрібно щомиті стежити, а алкоголь уповільнює реакцію, погіршує увагу. Хіба тобі потрібно, щоб з тобою або дитиною щось трапилося? Чоловіки під шофе схильні до ризикованої поведінки на воді, ніж жінки, тому стежити доведеться ще й за чоловіком.

  • Алкоголь провокує бажання спати.

Сон на пляжі загрожує сонячними опіками та іншими неприємностями. Краще підготуйся до пляжу і вибери хороші продукти, які зроблять засмагу красивою. Наприклад, випадкові перехожі можуть скористатися дрімотою, щоб позичити твої речі на вічне користування. Звичайно, таке може трапитися і з тверезою людиною, але людині напідпитку складніше контролювати себе. Так плавно прийняття сонячних ванн може перейти в сон, який триватиме n-нну кількість часу.

Пляж і алкоголь: чому вони не дружать

Пляж і алкоголь: чому вони не дружать © depositphotos.com
  • Напої “з градусом” провокують спрагу.

Скільки пива не пий – не нап’єшся. Більше того, втрата води та порушення сольового балансу в організмі обов’язково позначиться на твоєму здоров’ї. Грубо кажучи, пити алкоголь на пляжі – марна трата грошей і шкода для тебе.

  • Алкоголь калорійний, і ти можеш поправитися.

Повніють частіше не від пива, а від закусок, без яких задоволення не те. Солона риба, чіпси, картопля фрі, шашлик, та під пивце – краса! Так, а на додаток пара-трійка зайвих кілограмів. Крім того, як ми вже зазначили, сіль затримує воду в організмі, тому вага збільшується і не йде. Не дарма ж людям, що худнуть, не можна його вживати.

Якщо без алкоголю на пляжі не обійтися, вибирай напої, які придумані в тропічних країнах. Вони краще підходять для туристів в спекотному кліматі, а тебе – на пляжі. Ром, текіла, мескаль, кашасса, джин – твій вибір. Не пий цей алкоголь в чистому вигляді, а змішуй в коктейлях.

Якщо вже зовсім відверто, то віддай перевагу свіжовичавленим сокам, натуральному лимонаду або простій мінеральній воді – тобі ж буде краще.

 

Джерело: tochka.net