Як виглядає шкільна форма в різних країнах світу (фото)

1 Вересня 2017 13:04

Шкільна форма є не тільки комфортним одягом для учнів, а й поєднує в собі певні правила і традиції певної держави. Однаково скомбіновані речі і однотонна колірна гамма одягу певним чином дисциплінує школярів, тому в більшості країн є своя особлива шкільна форма.

  • Непал. Учні в цій країні одягаються однаково. Для хлопчиків і дівчаток віддали перевагу білі сорочки, сині краватки в смужку і бордовий низ. Для дівчаток обов’язково потрібно збирати волосся у всілякі зачіски.

Шкільні форми в різних країнах світу

Непал © depositphotos.com
  • Індія. Шкільною формою для хлопчиків і дівчаток є комбінація одягу зі світлої сорочки і червоного низу. Хлопчикам дозволяється одягати не тільки штани, але і шорти, а ось дівчаткам обов’язково потрібно одягати спідницю в підлогу.

Шкільні форми в різних країнах світу

Індія © depositphotos.com
  • Китай. Китайська шкільна форма дуже сильно нагадує нам звичний спортивний костюм. У певних районах країни школа сама вибирає колірну гамму. Так, найпопулярнішим відтінком в шкільній формі стало поєднання червоно-білої гами. Кожному малятко також необхідно мати яскраво-червону хустку на шиї.

Шкільні форми в різних країнах світу

Китай © depositphotos.com
  • Англія. У сучасній Англії кожна школа складає свої впровадження про шкільну форму. Білий верх з темним жакетом або піджаком і чорний низ — символіка звичайних шкіл Англії. Крім того, серед навчальних закладів широко використовується шкільна символіка у вигляді гербів і значків.

Шкільні форми в різних країнах світу

Англія © depositphotos.com
  • Індонезія. Як і в інших країнах, в Індонезії як хлопчики так і дівчатка мають однакову колірну гамму шкільної форми. Школярі носять білі сорочки і бордовий низ. У середній школі колір шортів та спідниць замінюється на синій.

Шкільні форми в різних країнах світу

Індонезія © depositphotos.com
  • Колумбія. У цій країні вся шкільна форма складається з клітчастого забарвлення. Дівчатка-школярки носять сарафани або спідниці в клітку червоного кольору, а хлопчики — клітчасті штани або шорти того ж кольору.

Шкільні форми в різних країнах світу

Колумбія   © depositphotos.com
Джерело: tochka.net