Як корисно пити каву?

4 Грудня 2017 13:08

Спеціаліст в області харчування і сну Марина Копитько розповіла про ті ранкові ритуали, які супроводжують життя багатьох людей, але при цьому підривають їм здоров’я.

Зокрема, дієтолог назвала абсолютно не корисною ранкову звичку пити каву. Особливо вона шкідлива для тих, хто п’є каву на голодний шлунок. Експерт пояснила, що кофеїн в цьому випадку надмірно стимулює кишечник, що може призвести до збою в обміні речовин.

Пити каву, на думку лікаря, слід вдень близько 16-ої години, коли відбувається зміна біоритмів. Також, вважає дієтолог, не варто пропускати сніданок або з’їдати щось дуже легке – така звичка викликає ранній голод і схильність до постійних перекушувань.

Крім цього, потрібно уникати вранці сухих сніданків: після них підвищуються показники рівня цукру в крові, що негативно впливає на метаболізм і спонукає протягом дня хотіти щось солодке. Але що категорично не потрібно вживати вранці – це енергетики, зазначає фахівець: штучне збудження нервової системи призведе до погіршення самопочуття через якийсь час.

Джерело: Сегодня