Вступна кампанія 2018 в Житомирі

17 Лютого 2018 07:30

zhitomir.info

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» оприлюднені дані про освітні програми, на які буде проводитись прийом вступників на навчання у закладах вищої освіти в 2018 році.

«На освітній платформі оприлюднено інформацію про освітні програми кожного навчального закладу, перелік конкурсних предметів для вступу, складові конкурсного бала, відповідні коефіцієнти, що застосовуватимуться для розрахунку конкурсного бала тощо. Також для кожної освітньої програми висвітлені актуальні дані щодо ліцензійного обсягу, строків навчання, факультету, на якому проводиться навчання, інша корисна для вступників інформація», – йдеться у повідомленні на сайті «Освіта.ua».

На сайті є 33 заклади вищої освіти Житомирської області, для кожного вказана кількість спеціальностей денної та заочної форми навчання, найбільше – 241 – в Житомирському національному агроекологічному університеті, 165 – в Житомирському державному технологічному університеті, 124 – в ЖДУ ім.Івана Франка.

«Інформацію про освітні програми розміщено для кожного закладу вищої освіти України, які станом на 13 лютого 2018 року актуалізували відповідну інформацію у Єдиній державній базі з питань освіти», – зазначають упорядники оприлюднених даних.