У російських керлінгістів забрали медаль ОІ через допінг

22 Лютого 2018 12:17

Спортивний арбітражний суд анулював результати російського керлінгіста Олександра Крушельницького на зимовій Олімпіаді-2018 і позбавив його команду бронзової медалі в дабл-міксті.

Про це повідомляється на сайті СAS.

“Олександр Крушельницький визнаний винним у порушенні антидопінгових правил щодо мельдонію – команда “Олімпійських спортсменів з Росії” з дабл-міксту дискваліфікована на Олімпійських зимових іграх 2018″, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Крушельницький, який посів 3 місце у змаганні зі змішаного керлінгу і показав позитивний тест на мельдоній, визнав порушення антидопінгових правил.

“Він дискваліфікується з дабл-міксту на зимових Олімпійських іграх в Пхенчхані 2018 року, результати отримані командою OСР у змаганні дискваліфікуються з усіма наслідками, що випливають з цього; спортсмен виключається з Зимових Олімпійських Ігор 2018 року; його акредитація повинна бути знята”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, Антидопінговий відділ Спортивного арбітражного суду порушив справу щодо російського керлінгіста Олександра Крушельницького за порушення антидопінгових правил.

13 лютого Крушельницький в парі з Анастасією Бризгаловою завоював бронзову медаль в дабл-міксті на Олімпійських іграх-2018.