Житомиряни потрапили в трійку лідерів на чемпіонаті і кубку України з гирьового спорту

7 Квітня 2016 08:00
sportzt.com

sportzt.com

У змаганнях взяли участь понад 200 учасників із 18 областей України. Збірну команду Житомирської області представляли 31 спортсмен: 26 чоловіків та 5 жінок.

В загальнокомандному заліку серед дорослих у Кубку України збірна Житомирської області зайняла ІІІ місце. Перше місце дісталося спортсменам Полтавської області, другими були представники Харківської області. У чемпіонаті України серед юніорів у командному заліку Житомиряни були другими, поступившись лише Полтавській області. Трійку лідерів тут замикали гирьовики зі Львівщини.