Дізнайся, в які цікаві місця України можна поїхати, коли потеплішає
Цікаві місця України: куди поїхати в березні © depositphotos.com
- Долина Нарцисів, Хуст, Закарпатська область
Це справжнє природне диво, яке відвідують щорічно близько 10 тисяч чоловік. Ціле поле, повністю покрите прекрасними білими квітами – воістину чудове видовище, гідне того, щоб хоч раз в житті побачити його на власні очі (а потім ще і ще!). Для цього потрібно вирушити в Хуст Закарпатської області. Крім прекрасної Долини Нарцисів тут є ще і страусина ферма, де теж можна розважитися.
- Озеро Світязь, Волинська область
Найкрасивіша водойма України. Більш того, найбільша, глибока і чиста. В озері Світязь настільки прозора вода, що все видно як крізь скло аж до глибини 3 метрів. Також на Світязі в вітряну погоду можна спостерігати величезні для озера хвилі – до півтора метрів, тому воно трохи нагадує невелике море. Вода навесні все ж занадто холодна, щоб купатися, проте туристи все одно приїжджають не за цим, а щоб помилуватися красивими пейзажами. Розважитися тут можна катанням на яхті, романтичними прогулянками на човні, риболовлею, прогулянкою по парку “Шацькі озера”.
Якщо ти любителька екстриму, варто вирушити навесні на Верховину, в Карпати. Саме навесні тут можна відчути всю міць гірських річок і зайнятися рафтингом. Неймовірний заряд адреналіну тобі гарантований. Знаходиться Верховина в Івано-Франківській області. Там же можна відвідати і школу рафтингу, де тебе навчать всьому необхідному, якщо раніше ти не займалася цим видом спорту.
- Алея сакур, Ужгород
Якщо ти фанатка культури Японії, красивих рослин або просто всього незвичайного, тобі буде цікаво помилуватися цвітінням сакур. Дивно, але мало хто знає, що для цього зовсім не обов’язково мчати в Японію, оскільки в Ужгороді є алея цих прекрасних дерев. Вважається, що той факт, що вони прижилися де-небудь, крім Японії – справжнє диво.
- Свято ковалів, Івано-Франківськ
Трохи незвична розвага – свято ковалів в місті Івано-Франківську. Ти на власні очі зможеш побачити справжніх мужніх ковалів за роботою, а також подивитися на твори ковальського мистецтва. Те, як звичайні шматки заліза після взаємодії з вогнем в руках майстра перетворюються на справжні шедеври – свого роду диво.